Визначна подія

25 червня наступив визначний день – день відкриття сміттєпереробного заводу в с.Шпанів, Рівненського району!

Рівне – єдине місто в Україні та на пострадянському просторі, де увесь цикл збору, сортування, переробки побутових відходів став повністю механізований та відбувається з застосуванням усіх сучасних технологій та Європейських екологічних стандартів.

11a

Це стало можливим завдяки будівництву неподалік від Рівного сміттєпереробного заводу компанії «УКРЕКО-ІНДАСТРІ», головне призначення якого – перетворювати відходи у високоякісне та енергомістке паливо, що є значно дешевшою альтернативою традиційним енергоносіям та використовується в цементній промисловості.

13

(Для довідки: 150 кілограмів альтернативного палива дорівнюють 100 кілограмам високоякісного вугілля!)

Окрім того, переробка сміття дозволяє розв’язати і назрілу екологічну проблему регіону, адже термін експлуатації сміттєвого полігону Рівного вже закінчився. А це серйозний ризик забруднення атмосферного повітря та ґрунтових вод.

2

(Для довідки подібні полігони у країнах Європи закриті уже понад 15 років)

На урочисте відкриття сміттєпереробного заводу 25 червня 2013 року завітали високі гості та представники уряду, зокрема Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков, голова обласної державної адміністрації Василь Берташ, міський голова Рівного Володимир Хомко  та представники інших урядових організацій та підприємств Рівного. Інвестори та гості урочисто розрізали стрічку відкриття сміттєпереробного заводу.

1d

Гості ознайомилися з усім циклом переробки сміття, запровадженим за інвестиційним проектом компаній «УКРЕКО-ІНДАСТРІ». СУКУПНИЙ РОЗМІР ІНВЕСТИЦІЙ СТАНОВИТЬ ПОНАД 70 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. А також побували на Українсько-Німецькому підприємстві «ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ», яке з успіхом використовує виготовлене з Рівненського сміття альтернативне паливо.

3

Також на заході відбулася презентація скульптури «Сирота» у стилі треш-арт (7-ми метрове дитинча Диплодокта, виготовлене із використаних пет-пляшок, яка закликає людей змінити ставлення до сміття аби уникнути долі динозаврів).

10

Опубліковано в Новини

Напишіть відгук